• Biuro skrojone pod Ciebie!
img

Tablice suchościeralne

Tablice suchościerlane to ważni pomocnicy nie tylko w szkołach ale i salach konferencyjnych, biurach czy agencjach kreatywnych. Zapoznaj się z ich specyfiką  i ogkryj ich nowe zastosowania.
 

Tablica suchościeralna - cena
 

Koszt tablic suchościeralnych jest uzależniony od kilku czynników, do których należy rozmiar, a także określone właściwości. Na rynku można znaleźć produkty w dużej rozpiętości cenowej, od najtańszych i dostępnych na każdą kieszeń, po modele sięgające kilku tysięcy złotych. Szukając idealnej tablicy suchościeralnej, konieczne jest określenie indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Określenie własnych kryteriów pozwala na trafne i efektywne poszukiwania w wyznaczonym budżecie. Do ekonomicznych z punktu widzenia ceny należą tablice suchościeralne, których powierzchnia pokryta jest wytrzymałą folią umieszczoną na kartonie.

Tablica suchościeralna magnetyczna
 

Szukając produkty wyższej jakości, ale jednocześnie przyjaznego cenowo śmiało można postawić na tablice suchościeralne- magnetyczne. Cechuje je większa wytrzymałość wynikająca z solidniejszego wykonania i użycia lepszych materiałów. W tym przypadku powierzchnia jest wykonana ze stali lakierowanej.

Klasę wyżej znajdują się tablice wyposażone w ceramiczną powierzchnię, natomiast luksusem gwarantującym perfekcję wśród tablic suchościeralnych są tablice szklane. Te ostatnie są zdecydowanie najdroższą opcją. Reasumując, materiał, z jakiego wykonane są tablice w bezpośredni sposób przekładają się nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość i solidność.

tablica magnetycna suchościeralna

Do czego chcę używać tablicy?

Wybierając tablicę suchościeralną musimy określić zakres jej użytkowania. Jeśli będzie ona nam służyła do wykonywania codziennych notatek bądź ma zostać umieszczona w pokoju dziecięcym idealnym wyborem będzie podstawowy model. Rozwiązanie spełni oczekiwania, a przy tym nie nadwyręży portfela. Poza tym proste tablice suchościeralne są lekkie i ergonomiczne.

Natomiast jeśli zamierzamy oprócz notatek tablica ma służyć do przyczepiania kartek lub innych informacji lepsza okaże się ta o właściwościach magnetycznych. Oba rozwiązania są dobrymi do stosowania w biurze oraz w domu.

Jak często będę używać tablicy?

Kwestia częstotliwości użytkowania tablicy suchościeralnej ma ogromne znaczenie przy jej wyborze. Intensyfikacja użytkowania powinna zostać dopasowana do właściwego materiału, z którego jest wykonana nasza tablica. Tym samym, im częściej będziemy z niej korzystali, powinniśmy postawić na trwalsze modele.

Przyjmuje się, przy średnio intensywnym użytkowaniu dobrym wyborem są tablice suchościeralne-magnetyczne, które posiadają stalową powierzchnię i są pokryte odporną warstwą lakiery. Warto wybrać je jako wyposażenie sal konferencyjnych w biurach, a także do domu. Przy codziennym użytkowaniu lepsze będą natomiast tablice ceramiczne. Są one odporne na częstą zmianę treści, a tym samym dużą intensywność ścierania. Plusem tablic suchościeralnych ceramicznych jest także ich wielofunkcyjność, oprócz swojego głównego zadania mogę pełnić funkcję ekranu projekcyjnego. Zdecydowanie modele ceramiczne spełnią się w szkołach, uczelniach i ośrodkach szkoleniowych.

tablica suchościeralna dla dzieci

Tablica suchościeralna dla dzieci


Dla naszych pociech można wybrać modele suchościeralne specjalistyczne, które są wyposażone w dodatkowy nadruk w kratkę, linię lub kropki umieszczony na powierzchni. To rozwiązanie zdecydowanie ułatwia zapisywanie na tablicy i odgrywa rolę proedukacyjną.

Względy estetyczne

Nie bez znaczenia jest sam wygląd tablicy i estetyka jej wykonania. Dążąc do spójnego i harmonijnego wyglądu całego pomieszczenia, polecamy te, które są umieszczone w różnorodnych ramach. Pozwoli to na zachowanie konsekwencji w aranżacji wnętrza.
 

Tablica suchościerlana szklana
 

Ekstrawagancja połączona z luksusem i elegancją została umieszczona w koncepcji tablic szklanych, które nie posiadają ramy. W tych modelach uwagę przykuwają powierzchnie wykonane w różnych kolorach.

Redakcja portalu

biznesoutfit.pl

Zobacz również