• Biuro skrojone pod Ciebie!
img

Akcesoria i meble biurowe dla Ciebie!

Pomieszczenie, w którym spędzasz czas ma znaczny wpływ na Twoje samopoczucie. Czasami wystarczy inna farba na ścianie czy wymiana foteli do biura, aby wykonywać swoje obowiązki efektywniej. Warto więc pomyśleć o zakupie nowych akcesoriów i mebli biurowych. Odmień swoją przestrzeń i spraw, żeby zachwycała funkcjonalnością oraz elegancją. Pomożemy Ci!

Odpowiednie meble gabinetowe

Jesteś kierownikiem i chcesz zyskać szacunek Twoich pracowników. Poza taktownym zachowaniem i nienagannym wyglądem liczy się również wyposażenie Twojego gabinetu. Nie uda Ci się ochronić tego pomieszczenia przed ciekawskim wzrokiem osób, z którymi będziesz chciał porozmawiać. Możesz jedynie urządzić go tak, żeby swoją nowoczesnością i ergonomią sprawiał pozytywne wrażenie. Okazuje się, że pierwszych skrzypiec nie grają kolory ścian i dopasowane do nich meble. Twoje krzesło biurowe powinno być nie tylko stylowe, ale również ergonomiczne, a więc redukujące ból kręgosłupa. Możesz także wybrać fotel biurowy, wyposażony w różnego rodzaju regulacje, które pomogą Ci zachować prawidłową postawę. Wszystko zależy od Ciebie. Obecnie bardzo łatwo jest znaleźć fotele obrotowe, które są zarówno przyjazne dla kręgosłupa, jak i wyjątkowo eleganckie. Jeśli chodzi o tą część wyposażenia gabinetu, nie oszczędzaj. Przecież zależy Ci na własnym zdrowiu oraz wyglądzie gabinetu. Kup najlepsze krzesło biurowe! Zainwestuj także w modne, ergonomiczne biurko – razem z fotelem stworzy ono niesamowicie stylowy komplet. Poza tym przydatna okaże się szafa na różnego rodzaju dokumenty. Kup taką, w której pomieścisz wszystkie segregatory czy pliki arkuszy papieru – pomoże Ci to w zachowaniu porządku.

Meble do biura dla pracowników

Bądź dobrym szefem, dbaj o swoich pracowników. Często ich stosunek do kierownika przekłada się na pracę. Jeśli utrzymacie zdrowe relacje, wszystkim będzie lepiej. Powinieneś postarać się, aby meble biurowe Twoich podwładnych, tak samo jak Twoje, były stylowe oraz ergonomiczne. Ważne są przede wszystkim krzesła, na których pracownicy spędzają około czterdziestu godzin tygodniowo. Krzesła biurowe ergonomiczne i stylowe – gdy takie będą, na pewno zadowolisz pracowników, którzy je zajmują. Możesz także zainwestować w fotele biurowe – dobrą alternatywę dla ergonomicznych krzeseł.

Okazuje się, że ogromny odsetek osób otrzymuje zwolnienia lekarskie z powodu bólu kręgosłupa. Jeśli nie chcesz, żeby Twoi podwładni musieli się z tym mierzyć, zadbaj o nich. Modne fotele do biura to jedno, ważniejsza jest ergonomia. Nie znaczy to jednak, że nie można połączyć tych dwóch cech. Nowoczesne meble biurowe są zazwyczaj ergonomiczne – coraz więcej osób zwraca uwagę na zdrowie, które przestaje dopisywać.

Poza meblami, pomyśl również o ogólnym wystroju. Dobrą opcją będą wykładziny do biura, które można szybko odkurzyć lub „wyprać”. Dają one wrażenie bardziej domowego klimatu. Ważny jest także kącik dla pracowników, gdzie będą mogli odpocząć. Możesz kupić stół biurowy lub zwykły stolik kuchenny, kilka krzeseł, szafkę i czajnik. Dzięki temu zbudujesz przestrzeń, która będzie wykorzystywana do spędzania przerw.

gabinet

Krzesła konferencyjne i nie tylko

Każdy przedsiębiorca potrzebuje w swoim biurze większej niż gabinet, funkcjonalnej przestrzeni, gdzie mógłby przeprowadzać szkolenia dla pracowników, organizować spotkania w większym gronie czy omawiać najważniejsze kwestie w małej grupie współpracowników. Pomieszczenie takie należy dobrze zagospodarować, aby mimo dużej ilości krzeseł konferencyjnych nie sprawiało wrażenia zatłoczonego i dusznego. Umieść w nim także odpowiedniej wielkości stół biurowy, na którym korzystający z sali będą mogli umieścić swoje laptopy czy notatniki. Ważne, aby Twoje nowoczesne meble biurowe były chociaż w małym stopniu ergonomiczne – przede wszystkim krzesła, na których uczestnicy spotkań spędzą długie godziny. Do takiej sali przydadzą Ci się również projektor i duży ekran, na którym wyświetlał będziesz informacje z Twojego urządzenia mobilnego. Możesz także wybrać nowocześniejszą opcję – interaktywną tablicę magnetyczną lub interaktywny flipchart – aby połączyć funkcjonalność z elegancją oraz pozytywnie zaskoczyć ludzi, których zaprosisz do sali. Ważne jest, żeby przestrzeń była odpowiednio oświetlona – zamontuj rolety oraz lampy, które pozwolą Ci przeprowadzić prezentację w lepszych warunkach. Zadbaj także o akcesoria biurowe takie jak głośniki, które możesz postawić na szafce lub powiesić na ścianie.

Modne lady recepcyjne

Ważnym elementem w Twoim biurze jest także recepcja. Zwróć uwagę na to, aby była ona urządzona w sposób stylowy, pasujący do działalności Twojej firmy. Dzięki temu sam jej widok zachęci klientów, którzy odwiedzą biuro, aby dowiedzieć się więcej o jego ofercie. Recepcja jest pierwszą przestrzenią, którą zobaczy przychodząca do biura osoba. Jej najważniejszym elementem są lady recepcyjne. Zadbaj o to, aby Twoja była stylowa, elegancka, ale także funkcjonalna. Poza tym na recepcji powinieneś umieścić mały stolik oraz kilka krzeseł biurowych, aby oczekujący na spotkanie klienci lub potencjalni pracownicy mieli miejsce, w którym będą mogli poczekać na swoją kolej. Warto zainwestować również w ciekawe, nietuzinkowe ozdoby, np. obrazy lub w niepowtarzalny sposób pomalować ściany. Możesz także użyć tapety, którą pokryjesz jedną z nich, aby pomieszczenie było bardziej dynamiczne. Na ladzie recepcyjnej lub ścianie nad nią dobrze byłoby umieścić logo Twojej firmy w dużym rozmiarze. Przydadzą się także meble gabinetowe takie jak regały czy małe szafki. Sam zdecyduj co znajdzie się u Ciebie – wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Redakcja portalu

biznesoutfit.pl

Zobacz również