• Biuro skrojone pod Ciebie!
img

Przedłużacz elektryczny -

Mimo, że Twoje stanowisko pracy jest wręcz książkowym przykładem wyposażenia biur wciąż brakuje Ci gniazdka, do którego mógłbyś podpiąć ładowarkę do telefonu? Co wieczór przed snem zamiast liczyć owce myślisz tylko o tym, by nie zapomnieć rano spakować power banka? Z pomocą przychodzi Ci przedłużacz elektryczny.

Gdy kontakt jest zbyt daleko

Twój firmowy laptop to istna skarbnica informacji i hiperważnych dokumentów? Pulpit wręcz ugina się od namiaru plików a wszystkie wolne wejścia zajęte są przez niezbędne do tworzenia projektów pendrive'y? Z opresji uratuje Cię przedłużacz USB, który zajmuje zaledwie jedno wejście do komputera. W zamian Twoje nośniki znajdą się w jednym, poręcznym miejscu. Nie tylko więc nie będziesz musiał ich szukać z każdej strony komputera, lecz także zyskasz więcej miejsca, które możesz przeznaczyć chociażby na nową i stylową mysz.

Jednak nie tylko brak miejsca jest częstym problemem wśród naszej codziennej, biurowej rzeczywistości. Zupełnym brakiem pomyślunku i współczucia dla pracowników umysłowych wykazała się też rzesza „majstrów”, którzy montowali gniazdka byle gdzie, skutecznie uniemożliwiając ich użytkowanie przez potrzebujących. Tutaj pomocny może okazać się specjalny przedłużacz z płaską wtyczką, który nie tylko zajmuje minimalną ilość przestrzeni lecz także został skonstruowany w taki sposób by umożliwić przepływ energii z każdego, nawet tego pozornie zupełnie dostępnego dla naszych ładowarek miejsca.

Rozwiązanie dla każdego

Laptopy napawają Cię odrzuceniem i myślisz o nich jedynie ze wzgardą będąc w tej znakomitej mniejszości użytkowników PC, którzy szanują starsze modele komputerów? Jednak czymś, co przyprawia Cię o istny zawrót głowy jest to, że wszystkie miejsca na poza komputerowe nośniki znajdują się z tyłu komputera? Dzięki przedłużaczowi usb 3.0 nie musisz już grzebać się pod biurkiem. Wystarczy jedna wizyta z tyłu komputera i podpięcie tego długiego kabla by miejsca na nośniki pamięci już zawsze znalazło się w zasięgu Twoich dłoni.

Gdy jednak brak miejsca pendrive’y nie frapuje Cię tak bardzo jak brak miejsca do ładowania służbowej kolekcji Iphone’ow, a przed szybkim skokiem na siłownię obok warto byłoby podładować swojego Ipod’a, by energiczne playlisty umilały Ci kilometry regularnie wyrabiane na bieżni, warto zainteresować się inwestycją w przedłużacz micro usb. Choć koszt tego kabelka odpowiada mniej więcej jego niewielkim rozmiarom, jest on naprawdę przydatny szczególnie w biurowej rzeczywistości. To malutkie urządzonko bowiem skutecznie uratuje przed utratą przytomności wszystkie Twoje mp3, telefony a także tablety.

kabel przedłużajacy

To rozwiązanie jest także idealne dla leniwców, którym nie tylko nie chce się tracić czasu na montowanie dodatkowych kontaktów lecz także pragną mieć wszystkie najważniejsze dokumenty w zasięgu wzroku. Przedłużacze są bowiem dostępne w wielu wersjach i długościach, jednak najpopularniejszym i ty, którzy cieszy się największym uznaniem wśród osób starszych jest przedłużacz USB 10 M. Dzięki niemu nie tylko mogą w spokoju oglądać rodzinne fotografie zapisane na cyfrowych nośnikach lecz także nie muszą się każdorazowo schylać czy mocować z podpięciem sprzętu. Na drugim miejscu w rankingu najczęściej użytkowanych nie tylko przez osoby prywatne lecz także przez wielkie korporacje zamieszkałe przez setki a nawet tysiące korposzczurów plasuje się przedłużacz o długości 50m. Dzięki niemu energią obdarujesz nie tylko wszystkich swoich kuzynów lecz także pracowników ze wszystkich pięter w Twoim biurowcu!

Nie rezygnuj z pasji

Umówmy się! Powiedzenie „Pokaż mi swój komputer, a powiem Ci kim jesteś” ma w sobie wiele prawdy. Na naszych elektronicznych organizmach przechowujemy wszystko, co dla nas istotne i potrzebne do codziennego funkcjonowania nie tylko w domowym zaciszu, lecz także przede wszystkim na podłożu zawodowym. Kto więc nigdy nie pracował ze słuchawkami w uszach niech pierwszy rzuci kamieniem! Muzyka niektórym pomaga się skupić na powierzonym zadaniu, dla innych zaś jest formą relaksu po ciężkim dniu. Jedne jednak jest pewne: gdy nie mamy gdzie podłączyć słuchawek jesteśmy sfrustrowani. Jednak nic straconego! I tu z pomocą przychodzi nam specjalny przedłużacz do słuchawek, dzięki czemu nie tylko zagłębisz się w świat muzyki niezależnie od tego , czy jesteś szarą myszką w korporacji czy muzycznym producentem, lecz także zyskasz prawdziwą prywatność podczas przeglądania materiałów promocyjnych.

Najpopularniejszym modelem wśród wszystkich amatorów muzyki i najwyższej jakości dźwięku jest przedłużacz mini jack, który mimo swoich niewielkich rozmiarów pasuje niemal do wszystkich typów urządzeń skutecznie ułatwiając nam nie tylko „focus” w pracy, lecz także granie w gry podczas przerwy na lunch.

A po pracy…

O nasze doznania wizualne zadba specjalnie dobrany kabel HDMI, który przyda się nie tylko podczas rodzinnych spotka i oglądania wspólnych fotografii w większym rozmiarze niż tradycyjne odbitki lecz także z powodzeniem przeniesie transmisję meczu z ekranu naszego notebooka wprost na rzutnik. To też świetna alternatywa dla tych, którzy w pracy zawodowej zajmują się wielkimi, graficznymi projektami i żaden szczegół nie może umknąć ich uwadze.

Osoby zakręcone wokół branży kreatywnej a szczególnie w obrębie rynku fotograficznego i modowego z pewnością nie wyobrażają sobie życia bez przedłużacza z wyłącznikami. Ta jedna listwa zaopatrzona najczęściej w kolorowe oznaczenia zapewnia nie tylko porządek w studiu lecz także pewność, że wszystkie nasze aparaty i światła znajdą dla siebie miejsce dzięki czemu efekt końcowy będzie zniewalający. To tu też najczęściej wielkie, ciężkie sprzęty zajmują horrendalną ilość przestrzeni a codzienne wynoszenie ich do schowków po czym ponowne wnoszenie na salę to nie tylko syzyfowa praca, lecz także przede wszystkim niepotrzebna strata jakże cennego czasu. Jednak ten problem rozwiązuje za nas specjalny przedłużacz z wyłącznikiem. Dzięki niemu nie tylko nie musisz przejmować się ciągłą rotacją sprzętów lecz przede wszystkim wyłączasz je zaledwie jednym kliknięciem!

 

Redakcja portalu

biznesoutfit.pl

Zobacz również