• Biuro skrojone pod Ciebie!
img

Zszywacz biurowy - niezbędny pomocnik

Zszywacz biurowy jest sprzętem o bardzo małych wymiarach, który użytkowany jest na codzień w pracy związanej z biurem, takiej jak na przykład połączenie ze sobą kilku kartek dokumentacji, plakietek imiennych, czy też ogólnych danych.

Zszywacz biurowy Leitz

Zszywacz nożycowy metalowy( obudowany jest metalem i plastikiem o doskonałej jakości) firmy Leitz, w barwie błękitnej. Wymiary zszywacza mogą być bardzo zróżnicowane. To samo tyczy się jego ceny, która uzależniona jest od tego w jaki sposób został wykonany zszywacz i jakie ma wymiary. Wszystko to co zszyjemy zszywaczem, pozostanie już takie na zawsze. Dzięki temu każdy dokument będzie mógł być w całości składowany i przechowywany. Taki sprzęt zakupimy bez najmniejszego problemu za niską cenę. Zszywacze o mniejszych wymiarach zszyją ze sobą mniejszą ilość kartek i analogicznie zszywacze większe mogą zszyć dużo więcej stron. Największymi zszywaczami damy radę zszyć ponad 250 stron. Zszywaczem nożycowym zszyjemy bez najmniejszego problemu większe pliki stron. Aby większym zszywaczem można było zszyć dużo stron musi on znacznie więcej ważyć i mieć wydłużoną dźwignię. Istnieją modele zszywaczy, które mogą mieć dodatkowe wyposażenie, takie jak: 

  • rozszywacz,
  • zakleszczanie na płasko zszywek
  • zszywanie, używane przez tapicerów

Elektryczne egzemplarze zszywaczy nabywają najczęściej przedsiębiorstwa, które mają potrzebę zszywania ze sobą dużej ilości kartek. Na rynku dostępne są zszywacze standardowe, oraz posiadające wydłużone ramię. Dzięki tym drugim, można zespolić ze sobą nawet ponad 25 centymetrów.

zszywacz

Rodzaje zszywania: 

  • zamknięte,
  • otwarte,
  • płaskie,
  • tapicerskie.

Z pewnością najwięcej wytrzymają zszywacze, zrobione z metalu. Niemniej jednak na rynku dostępne są również zszywacze ze specjalnego plastiku, który jest bardzo odporny. Do zszywacza musimy kupować oczywiście zszywki. Ich założenie jest bardzo proste, dlatego zajmuje stosunkowo mało czasu. Jeżeli chcemy pracować w większym komforcie, wybierzmy model zszywacza z nakładką antypoślizgową na spodzie urządzenia. Jeżeli będziemy odpowiednio użytkować zszywacz, przedłużymy jego trwalość. Pośród najczęściej występujących kolorów zszywaczy zdecydowanie pojawiają się zszywacze czerwone, białe, czarne i niebieskie.

Zszywacz biurowy

Na rynku istnieje wiele modeli zszywek, które mogą się różnić między innymi wielkością. Aby móc sprawnie pracować w swoim biurze, należy posiadać kilka niezbędnych rzeczy. Jedną z nich jest z pewnością zszywacz. Potrzebujemy do niego tylko zszywki i możemy w bardzo łatwy sposób połączyć ze sobą nawet bardzo grube pliki kartek. Większość z nas myśli pewnie, że zszywacz nie jest nazbyt skomplikowanym urządzeniem. Jednakże to błąd, bowiem dzięki postępowi technicznemu nawet tak nieskomplikowane urządzenie zostało bardzo ulepszone. Na rynku istnieje także bardzo dużo rodzajów pojemników, w których gromadzi się zszywki. Wybierz to co ci odpowiada, spośród zszywaczy elektrycznych z kasetką, czy na przykład zszywaczy do biura z tradycyjnymi zszywkami. W sklepach możemy wybierać pośród zszywaczy biurowych, elektrycznych, a nawet pistoletowych. Przed zakupem zszywek musimy koniecznie się zorientować, jaki ich rozmiar będzie odpowiedni do naszego modelu zszywacza. Dlatego też ich kupno może być dla niektórych nieco skomplikowane. Jednakże dzięki rozwojowi technologicznemu, dokonano istotnych zmian w małych zszywaczach. Na rynku działa bardzo dużo firm, które zajmują się produkcją różnorodnych zszywaczy, które przydają się zarówno w pracy, szkołach, czy także do codziennego użytku w domu. Istnieje tak wiele modeli zszywaczy, że z pewnością każdy wybierze coś dla siebie, w zależności od indywidualnych potrzeb i zasobności portfela. Zakupu możemy dokonać nie ruszając się nawet zza biurka. Bowiem nasze zamówienie możemy złożyć za pośrednictwem strony internetowej, na której znajdziemy z pewnością dokładny opis oglądanego przez nasz zszywacza, a także jego zdjęcia poglądowe. W sieci możemy kupić praktycznie każdy towar, dlatego ten rodzaj zakupów ma coraz lepsze opinie i coraz więcej użytkowników. Dzięki serwisom aukcyjnym, bądź innym stronom możemy także nabyć nasz zszywacz.

Redakcja portalu

biznesoutfit.pl

Zobacz również