• Biuro skrojone pod Ciebie!
img

Dokumenty uporządkowane od A do Z dzięki przekładkom do segregatoru

Potrzebujesz artykułów papierniczych, które zapewnią Ci lepszą organizację dokumentów? Chcesz w końcu uporządkować swoje dokumenty aby bezproblemowo z nich korzystać? W naszej ofercie znajdziesz najlepsze przekładki do segregatorów biurowych, które ułatwią Ci organizację domowej i biurowej dokumentacji.

Przekładki do segregatora ESSELTE

Nasze przekładki do segregatora cechują się wysoką jakością wykonania. Są zrobione z trwałego plastiku z polipropylenu oraz oferują możliwość wykonania na nich dodatkowego nadruku. Posiadają przednią etykietę wyposażoną w kolorową numerację. Dzięki ich zastosowanie uporządkowanie dokumentacji będzie znacznie prostsze i przyjemniejsze. Przekładki posiadają rozmiar A4 w formacie Maxi, co pozwala na umieszczenie dokumentacji w plastikowych koszulkach. Jeśli szczególnie zależy Ci na trwałości i jakości artykułów biurowych, z których na co dzień korzystasz, wybierz segregatory ESSELTE. Zostały one w całości wyprodukowane z polipropylenu, który jest materiałem wysokiej jakości i trwałym.

Przekładki kartonowe do segregatora

Jeśli przede wszystkim stawiasz na oszczędność pieniędzy, zdecyduj się na kupno przekładek kartonowych DONAU. Wykonane są w całości z materiałów recyklingowych, dlatego też kupując je jednocześnie pomagasz środowisku. Wyposażone są także w specjalne nacięcia, możesz więc bez problemu dostosować ich wymiary do swoich preferencji oraz do rozmiaru segregatora czy skoroszytu.

W segregatorach z dokumentami warto mieć zawsze porządek. Ułatwia to nie tylko odnalezienie potrzebnych dokumentów, ale także samą organizację akt. W celu uporządkowania posiadanych dokumentów możesz wykorzystać przekładki oraz zakładki z indeksami.

przekładki do segregatora

Służą one do wskazywania dla użytkownika konkretnych grup akt oraz podziału dokumentów na określone kategorie. Aby dobrze uporządkować dokumentację, warto jest podzielić ją na konkretne kategorie. Tak uporządkowane dokumenty oddzielamy od siebie właśnie za pomocą przekładki. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby z jednej strony mogły zostać wpięte do segregatora, a z drugiej wystawały nieco poza jego obrys. Ułatwia to odnalezienie potrzebnego dokumentu oraz przeglądanie wszystkich znajdujących się w segregatorze akt. Indeksy natomiast umieszcza się od góry do dołu, tak aby zapewnić ich dobrą widoczność i ułatwić ich przeszukiwanie.

Przekładki do segregatora alfabetyczne

Przekładki mogą być wyposażone w obustronne nadruki ułatwiające codzienne korzystanie z nich. Mogą to być:

  • przekładki alfabetyczne
  • przekładki z nadrukiem liter alfabetu uporządkowane od A do Z
  • przekładki z numerami
  • przekładki miesięczne, zawierające skróty od nazw miesięcy
  • przekładki ABC do teczek przechowujących akta osobowe
  • Przekładki indeksujące do segregatora

Kiedy posiadane przez nas registry są puste, możemy je podpisać wedle treści zawieranych przez nie dokumentów. Przekładki takie są przygotowane w różnych kolorach, co ułatwia ich codzienne przeglądanie oraz wyszukiwanie potrzebnych kartek. Wykonane są głównie z kartonu lub z innego tworzywa sztucznego. W sklepach znajdziemy szeroki wybór tego typu artykułów. Wedle naszych osobistych preferencji możemy zdecydować się na zakup przekładek kolorowych, białych czy z nadrukami. Dodatkowo, często są one dodatkowo wzmocnione, co wpływa na ich większą trwałość i zapewnia dłuższe użytkowanie.

Przekładki do segregatora a4, a5

Przekładki dostępne są w wielu rozmiarach, jednak prym wiodą te w formacie A4, gdyż są najpopularniejsze. Znajdziemy także szeroki wybór przekładek w rozmiarze A5. Jest także możliwość zakupu separatorów w niestandardowym wymiarze 1/3 A4, które służą do oddzielania poszczególnych partii dokumentów. Rzadko natomiast dostępne są w sklepach te w wymiarze A3, gdyż są mniej popularne.

Wpinanie

Zdecydowanie większa część dostępnych w sprzedaży przekładek posiada dziurki, dzięki którym możemy je wpiąć do segregatora lub umieścić w skoroszycie. Wielu producentów, aby wzmocnić miejsca perforacji umieszcza tam dodatkowo pasek folii, co podwyższa trwałość takiej przekładki.

Redakcja portalu

biznesoutfit.pl

Zobacz również