• Biuro skrojone pod Ciebie!
img

Zakreślacze Edding

Marka Edding należy do niemieckiego producenta zajmującego się branżą artykułów pisarskich. W ofercie spółki można znaleźć długopisy, pisaki, markery itd. Przedsiębiorstwo założono w 1960 r. w Hamburgu. Właścicielami firmy stali się Carl-Wilhelm Edding oraz Volker D. Ledermann. Pomysł wspólników okazał się strzałem w dziesiątkę. Edding to czołowy dostawca najlepszej jakości artykułów piśmienniczych w Europie i na świecie. Firma zatrudnia ponad 600 pracowników. Ta globalna marka nieustannie się rozwija i dba o swój PR. Edding znany jest z poszanowania ekologii. Od 2008 r. na rynku dostępne są produkty z linii EcoLine, które wykonuje się z odnawialnych surowców.

Bogata oferta

W katalogach Edding można znaleźć różnego rodzaju produkty, które przeznaczone są do zakreślania i pisania na rozmaitych powierzchniach. Dedykowane artykuły piśmiennicze marki mogą być używane m.in. na skórze, szkle oraz oczywiście na papierze.

1) Edding do profesjonalnego znakowania

Marka w swojej ofercie posiada specjalistyczne narzędzia przeznaczone do profesjonalnego znakowania. Tego typu akcesoria przydają się m.in. w branży handlowej, medycznej lub przemyśle. Seria zawiera pisaki, które mogą być stosowane np. na plastiku, szkle, drewnie, metalu, wyrobach skórzanych lub kamieniu. Markery mają różnorodne końcówki, występują w wersji lakierowej, kredowej i specjalistycznej (niektóre można używać pod wodą lub do znakowania kabli). Edding posiada także wiele tuszy, które służą do napełniania zużytych pisaków.

2) Edding dla eko-życia

Seria EcoLine powinna spodobać się tym, którzy szanują środowisko. Wszystkie produkty z tej linii zostały wyprodukowane z materiałów dostępnych z recyklingu. Można wśród nich znaleźć m.in. zakreślacz Edding 24 z fluorescencyjnym tuszem wytworzonym na wodzie, markery do flipchartów Edding 31 i 32 oraz szybkoschnące, wodoodporne markery permanentne 21, 22, 25. Produkty EcoLine są tak zaprojektowane, by można ich było używać przez dłuższy czas. 

3) Chcesz być artystą? Edding Ci na to pozwoli!

Edding to przyjaciel ludzi kreatywnych. Jeżeli lubisz ozdabiać powierzchnie papierowe i tekstylia (np. porcelanę lub drewno) z pewnością spodobają ci się połyskujące markery lakierowe, markery matowe, pisaki metaliczne, długopisy żelowe, cienkopisy oraz pisaki do kaligrafii. 

oferta marki Edding

4) Coś dla domu

Znakowanie pisakami przydaje się także w domu. Edding wyprodukował szereg pisaków, które nadają się do codziennego użytku. Są to produkty wysokiej klasy, trwałe, nieścierające się. Za ich pomocą można oznaczać ubrania, opony oraz różne powierzchnie gumowe. Edding posiada w swojej ofercie markery, które nadają się do znakowania powierzchni szorstkich i zabrudzonych lub pisania nawet w warunkach bardzo niskiej temperatury.

5) Domowa naprawa i konserwacja

Katalog Edding zawiera pisaki, które ułatwiają prace konserwacyjne. Dzięki nim naprawy to przyjemność. Do takiej grupy można zaliczyć m.in. markery do odświeżania fug, zaznaczania otworów wierceniowych, zabezpieczania uszczelek, zakrywania drobnych rys w meblach i podłogach lub do innych uszkodzeń.

6) Edding dla dzieci

Marka Edding przygotowała też szeroką ofertę dla dzieci. Najmłodszym producent oferuje pisaki tekstylne, kredki to twarzy, pisaki do szyb oraz magiczne markery.

Postaw na jakość!

Markery Edding są produktami cechującymi się niezawodnością i jakością. Umożliwiają osiągnięcie naprawdę ciekawych efektów. Tusze są czytelne i wyraziste. Oferta firmy jest bogata, każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Może się wydawać, że w czasie, gdy większość z nas pisze przede wszystkim na komputerze, pisanie ręczne nie jest tak ważne. Nic bardziej mylnego – sztuka pisania zawsze jest w cenie. Ponadto oznaczanie ręczne jest o wiele prostsze, wystarczy tylko jeden ruch. Zaletą markerów Edding jest nie tylko ich jakość. Końcówki pisaków są elastyczne, łatwo ich używać. Tusze nie kruszą się, kolory są bardzo żywe. 

Najpopularniejszym produktem marki bezdyskusyjnie jest marker permanentny. Pisak tego rodzaju przeznaczony jest do pisania, znakowania i kolorowania. Charakteryzuje go okrągła lub ścięta końcówka (grubość 1,5-3 mm), szybko schnie i nie rozmazuje się. Klienci mogą wybierać spośród różnych kolorów, w tym niebieskiego, fioletowego, czerwonego, zielonego lub czarnego. Markery permanentne Edding są nie tylko trwałe. Ich tusze cechują się brakiem zapachu, w składzie nie znajduje się toluen lub ksylen – dlatego nie są drażniące podczas jego stosowania.

Redakcja portalu

biznesoutfit.pl

Zobacz również