• Biuro skrojone pod Ciebie!
img

Wybierz swój wymarzony projektor!

Czy zastanawiałeś się na co zwrócić uwagę wybierając projektor? Jakość obrazu, łatwe przenoszenie urządzenia, długość ogniskowej dopasowana do możliwości pomieszczenia, a może jeszcze coś innego. Poznaj nasze propozycje produktów, które wyróżniają się spośród innych urządzeń swoimi unikalnymi zaletami.

Benq GP3 - idealny do małych pomieszczeń

Pierwszym warunkiem, który należy spełnić jest dostosowanie przestrzeni pomieszczenia w taki sposób, by projektor w stu procentach spełniał swoje funkcje. Najbardziej wygodnym rozwiązaniem dla przestrzeni domowej jest wykorzystanie projektora Benq GP3 o ultra-krótkiej ogniskowej, która wyświetla wysokiej jakości obraz już z odległości kilkudziesięciu centymetrów. Dodatkowym atutem tego rodzaju projektora jest również jego niska waga, która pozwala na łatwe przenoszenie sprzętu oraz możliwość ulokowania go w dowolnej przestrzeni w domu.

Przenośny projektor, który z łatwością można podpiąć do laptopa czy też telefonu znajdziecie Państwo w ofercie wielu sklepów już za kilkaset złotych. Krótkoogniskowość ułatwia oglądanie obrazu w miejscach nietypowych, na przykład w ogrodzie czy też w małym pokoju.

Optoma HD70 - obraz jak w kinie

Naturalne barwy, duża szczegółowość, odpowiednia płynność, a także wysoki kontrast - to tylko niektóre cechy, które wyróżniają projektor Optoma HD70. Jeśli więc chcemy zaopatrzyć się w rzutnik multimedialny, z którego będziemy zadowoleni, wybierzmy taki, którego technologia będzie spełniała nasze wymagania. Prezentowany projektor wyświetla obraz w technologii DLP. Tego rodzaju obraz tworzony jest za pomocą luster umiejscowionych w procesorze. Stamtąd trafia do obiektywu. Technologia wyróżnia się wysokim kontrastem oraz wyrazistymi szczegółami w ciemnych częściach obrazu, a także stabilną jakością wyświetlanego obrazu, która jest taka sama przez cały okres żywotności projektora. Co ciekawe, tego rodzaju projektory cechują się stosunkowo niską ceną w stosunku do jakości i żywotności stworzonego obrazu. Dlatego, jeżeli zależy nam na kinowej jakości obrazu, wybierzmy rzutnik projekcyjny Optoma HD70, który sprawi, że będziemy mieć najwyższej jakości kino domowe.

ręka, obraz z projektora

Adeo Alumid Tensio 406 - dopasowany do Twoich potrzeb

Projektor Adeo Alumid Tensio jest sztandarowym przykładem rzutnika, który cechuje się nie tylko wysoką jakością obrazu, ale również jest urządzeniem tak uniwersalnym, że idealnie dopasuje się do preferencji klienta. Wszystko za sprawą technologii Personal Screen System, która pozwala na personalizację urządzenia zgodnie z wymaganiami użytkownika. Możliwości, jakie stwarza PPS są szerokie. Osoba korzystająca z projektora może dobrać kolor kasety, rodzaj powierzchni projekcyjnej, stronę wysuwu powierzchni, a także format ekranu czy też sposób sterowania bezprzewodowego - od radiowego po sterowanie na podczerwień. Jeśli więc szukamy urządzenia, które dopasuje się do naszych preferencji Adeo Alumid Tensio 406 sprawdzi się w tej roli znakomicie.

Vivitek D7180HD - wyjątkowa żywotność lampy

Przeciętna długość działania lampy w projektorze wynosi 2000 godzin. Po tym czasie lampa musi zostać wymieniona, ponieważ urządzenie przestaje działać. Już po około 1000 godzin użytkowania można zauważyć gorszą jakość obrazu, na przykład mniejszy kontrast. Żywotność lampy projektora Vivitek D7180HD wynosi 4000 godzin, a to oznacza, że jego lampa działa dwukrotnie dłużej niż lampy przeciętnych projektorów. Ponadto po wyeksploatowaniu lampy, bardzo łatwo można ją wymienić i nadal cieszyć się z korzystania z projektora Vivitek. Zespół unikalnych cech - począwszy od jasności 3400 ANSI lumenów, poprzez kontrast 2500:1, aż po możliwość skorzystania z portów komunikacyjnych RJ-45 RS232 oraz USB - którymi wyróżnia się ten sprzęt sprawia, że Vivitek jest wyjątkowym urządzeniem, dedykowanym dla osób i instytucji często przeprowadzających prezentacje oraz spotkania biznesowe.

wyświetlacz, projektor

Projektor Epson EB-S03 - podepniesz do wszystkiego

Projektor Epson EB-S03 to nie tylko jasność obrazu, bezprzewodowa obsługa, ale przede wszystkim szerokie możliwości podpięcia rzutnika do niemal każdego urządzenia. Projektor Epson posiada wszystkie możliwe złącza - począwszy od HDMI i D-Sub, aż po wejście RGB, wejście VGA, czy złącze USB 2.0 typu A oraz złącze USB 2.0 typu B. Projektor Epson posiada złącze z bezprzewodową sieć LAN IEEE 802.11b/g/n. Co więcej, projektor dzięki infrastrukturze pozwala na wygodne połączenie ze smartfonem. Jeśli więc zależy Ci na szerokich możliwościach podłączania projektora do różnych urządzeń, Epson sprawdzi się tu znakomicie.

Długość ogniskowej, jakość obrazu, możliwość personalizacji urządzenia, żywotność lampy, a także duża liczba złączy - to tylko niektóre parametry projektora, które zagwarantują Ci najwyższy komfort podczas oglądania. Nasz ranking projektorów przedstawia te urządzenia, które wyróżniają się którąś z powyższych cech.

 

Redakcja portalu

biznesoutfit.pl

Zobacz również